Покриття для бігових доріжок TETRAPUR ENZ II

Зносостійке, травмобезпечне покриття «TETRAPUR ENZ II» – відмінний варіант для влаштування спортивних майданчиків відкритого типу (для вулиці). Покриття довговічне, має дуже високі показники на розрив, так само не втрачає свої властивості при низьких температурних показниках до -40 ℃ і високих, більш ніж 50 ℃.

«TETRAPUR ENZ II» – це двошарове наливне безшовне покриття товщиною 11-15мм., Виготовляється та укладається безпосередньо на об’єкті замовника, виробляється у двох стандартних кольорах (теракотовий та зелений), а так само за спецзамовленням доступна ширша палітра кольорів. Дане покриття можливо комбінувати в декількох кольорах на одному майданчику. «TETRAPUR ENZ II» виділяється деякими особливостями – шар, що амортизує, виготовляється більш щільним, складається з SBR-крихти й поліуретанового зв’язного, наступним етапом є нанесення у два шари спрей-системи з EPDM-гранулою, що робить його максимально зносостійким до точкових навантажень і стирання (може застосовуватися шиповане взуття).

Компанія «AxB» виробляє покриття з гумової SBR – крихти, EPDM-гранули та зв’язного на основі поліуретану, які пройшли сертифікацію ISO9001., і відповідають вимогам гігієни, мають сертифікати «СЕС». Таким чином, виготовлене й укладене нами покриття не тільки якісне, довговічне, а й безпечне.

Сфера застосування гумового покриття досить широка – це баскетбольні майданчики, бігові доріжки як критого (манежі), так і відкритого зразка.

Головні переваги наливного безшовного гумового покриття «TETRAPUR ENZ II»

  • Це дренажні властивості, тобто після дощу, вода проходить крізь нього, а через деякий час покриття стає сухим і комфортним для використання, так само, як і покриття «TETRPUR PZ» .
  • Це безшовна структура і повна проклейка  до основи, що робить його довговічним і зносостійким, а верхній шар дозволяє застосовувати шиповане взуття. 

Безпосередньо покриття від компанії «AxB» мають додаткові переваги:

  • Це швидкість і якість виконання робіт. Наприклад, укладання покриття «TETRAPUR ENZ II» в одному кольоровому рішенні ми зможемо виконати протягом трьох робочих днів.
  • Також компанія «AxB» пропонує на виготовлене та покладене нами покриття «TETRAPUR ENZ II» – нанесення розмічальних ліній спеціально розробленою розмічальною фарбою, яку можна тонувати за ралом, і таким чином на одному полі виділити кілька гральних зон, отримавши при цьому мультифункціональний майданчик. 

Приємного користування!

Приклади реалізованих проектів

Є проект?
Давайте порахуємо!

Ми завжди йдемо назустріч клієнту! Наші менеджера допоможуть професійно підібрати вам відповідне покриття і максимально швидко зробити прорахунок, наш технолог оперативно зможе виїхати до вас на об'єкт, зробити необхідні заміри, дати консультацію.

Надіслати на прорахунок

Нам можна довіряти

У всі часи в нашому світі вважалося, що довіра – це одна з найвищих цінностей, яка завжди привертає до себе максимум уваги. Саме тому наша компанія прагне його завоювати, адже наші принципи це:

  • Швидкість виконання робіт. Працюємо максимально швидко і вкладаємося в обумовлені терміни без втрати якості.
  • Гнучкість, адже ми готові реалізовувати, і вже виконуємо найскладніші об'єкти.
  • Ми розвиваємося і впроваджуємо нові технології.
  • І нарешті один з пріоритетів нашої компанії - це чесність!

Хочете, що б Вам підказали?

Зв'яжіться з нами для безкоштовної консультації