Наша історія

Компанія «АхВ» заснована в 2008 році. Це самі витоки появи покриттів з гумової і каучукової крихти. В Європі цей продукт застосовувався в професійному спорті вже досить довгий час. Ось ми і вирішили, чому б і в Україні не запровадити щось подібне, але не тільки в сегменті професійного спорту, а й в громадському. Ми довгий час вивчали, аналізували матеріали і компоненти з якого виготовляються подібного виду покриття.

Підсумком наших старань в результаті з’явилося кілька напрямків покриттів:

Безшовні покриття для активних видів спорту, покриття для дитячих майданчиків, міцні покриття для складів і виробництв, медицини, сільського господарства, громадського транспорту і т.д., сфера застосування досить широка.

Наша компанія не стоїть на місці, ми активно розвиваємося, впроваджуємо нові технології, працюємо над новими продуктами. Нашими пріоритетами є – якість, швидкість, лідерство. Саме тому ми працюємо і в напрямку не тільки удосконалення існуючого обладнання, а й в розробці і виробництві абсолютно нового, яке вже працює на наших об’єктах і показує відмінний результат.

Так як ми йдемо в ногу з часом, в 2020р. провели ребрендинг. Ми розробили нову методику навчання робочого персоналу, який працює швидко і злагоджено, що дозволяє виконувати не тільки масштабні проекти в стислі строки, але й найскладніші. Ми поліпшили комунікацію між менеджером і клієнтом, щоб максимально якісно і оперативно проводити консультацію, прорахунки замовлень, укладання договорів, супровід об’єктів, післяпродажне обслуговування.

Швидко, якісно, ​​надійно – це «АхВ» !!!

Відгуки

Благодарим всех причастных к строительству спортплощадки, а особенно компанию «АхВ». Получилось очень классно!  Надеемся на продолжение

Наталья Ганзевич (ОСББ Балукова 2б.)

Заказала услугу через интернет сайт компании, ребята приехали, как договаривались на осмотр основания. Оказалось, что бетон был сделан не очень качественно, но ребята успокоили, сказали, что все исправят и получилась лучше чем я ожидала, даже классики предложили нарисовать.

Люда Усаченко

Открыл новое СТО, когда стал вопрос покрытия для пола, по своему опыту зная проблему керамической плитки решил найти альтернативу, но другие варианты были просто заоблачно дорогими. Прораб порекомендовал мне фирму АХВ. Нестандартное решение проблемы меня приятно удивило. Получилось очень красиво, и главное надежно, так держать!

Валентин Шибко

Нам можна довіряти

У всі часи в нашому світі вважалося, що довіра – це одна з найвищих цінностей, яка завжди привертає до себе максимум уваги. Саме тому наша компанія прагне його завоювати, адже наші принципи це:

  • Швидкість виконання робіт. Працюємо максимально швидко і вкладаємося в обумовлені терміни без втрати якості.
  • Гнучкість, адже ми готові реалізовувати, і вже виконуємо найскладніші об'єкти.
  • Ми розвиваємося і впроваджуємо нові технології.
  • І нарешті одні з пріоритетів нашої компанії - це чесність!

Хочете, що б Вам підказали?

Зв'яжіться з нами для безкоштовної консультації