Покриття для міні-футбольного поля

Величезною популярністю в нашій країні користуються майданчики для міні-футболу. Це і тренувальні поля, і спортивні майданчики в школах, інститутах, дворові спортивні майданчики та майданчики в нових житлових комплексах, комерційні міні-футбольні майданчики. Майданчики для гри в міні-футбол потребують також якісне спортивне покриття. В даному випадку є два варіанти оптимальних рішень – це покриття зі штучною травою і наливне монолітне гумове покриття. Обидва види покриттів представлені в асортименті нашої компанії, «AxB – Покриття для дитячих та спортивних майданчиків» є виробником резино-каучукових наливних синтетичних покриттів, імпортером і укладальником штучної трави.

ВИДИ ПОКРИТТЯ ДЛЯ МІНІ-ФУТБОЛЬНИХ майданчиків:

– наливне монолітне синтетичне покриття з гумової або каучуковій крихти

Гумове наливне покриття, яке проводиться на місці методом наливних підлог – може бути відмінним рішенням в якості покриття для міні-футбольних майданчиків.

Досить комфортне, має амортизуючі якості, відмінні спортивні характеристики, естетичний зовнішній вигляд – це покриття буде служити довго і надійно, при мінімальних витратах на догляд. Воно не вимагає заповнення, не вибивається і не затоптується, стійкі до ультрафіолету і має дуже великий термін служби.

Для міні-футболу ми також пропонуємо монофіламентну і фібрильовану штучну траву, з висотою ворсу 20-40 мм, тільки Європейських виробників, яка має всі необхідні Сертифікати якості та відповідності, стійка до погодних коливань і ультрафіолету.

Компанія «AxB – Покриття для дитячих та спортивних майданчиків» є авторизованим представником по реалізації та встановленню штучних газонів наступних Заводів-виробників: ACT GLOBAL SPORTS BV (НІДЕРЛАНДИ), DOMOSPORTS GRASS (БЕЛЬГІЯ), EPUFLOOR SP. ZO.O (ПОЛЬЩА), REFORM SPOR SISTEMLERI ve INŞ. SAN TIC LTD STI (ТУРЕЧЧИНА), NURTEKS HALI SAN. VE TIC.A.S (ТУРЕЧЧИНА). Особливими перевагами синтетичних покриттів, які пропонує наша компанія, є – швидкий монтаж, можливість експлуатації в продовж року, стійкість до досить високих експлуатаційних навантажень і простота в догляді.

Якщо Вам потрібна площадка для міні-футболу, повний комплекс послуг по розробці проекту, будівництва, укладання покриття та встановлення спортивного обладнання – наша команда готова надати весь спектр кваліфікованих послуг в цьому напрямку. Адже особливими нашими прерогативами є досвід, відмінна репутація, задоволення замовників, оптимальність цін і високі стандарти якості, як до виконання робіт так і до матеріалів, які використовуються при виконанні робіт