Безшовне наливне покриття TETRAPUR PZ

Зносостійке, травмобезпечне покриття “TETRAPUR PZ” – відмінний варіант для облаштування дитячих майданчиків відкритого типу (для вулиці). Воно довговічне, має високі показники на розрив, так само не втрачає свої властивості при низьких температурних показниках до – 40℃ і високих, більш ніж 50 ℃.

“TETRAPUR PZ” – це одношарове наливне безшовне покриття завтовшки в 10мм., робиться безпосередньо на об’єкті замовника, має чотири варіанти кольорової гамми (чорний, коричневий, бордовий, зелений), які можливо комбінувати на одному майданчику і не обов’язково в прямі геометричні фігури. Воно практично ні чим не відрізняється від покриття для спортивних майданчиків “TETRAPUR ENZ”, єдина відмінність – це більш м’яка структура, а це саме те, що потрібно для комфортнішої та безпечнішої гри діток.

Компанія “AxB” виробляє покриття з гумової SBR – крихти та зв’язного на основі поліуретану, які пройшли сертифікацію ISO9001., і відповідають вимогам гігієни, мають сертифікати “СЕС”. Таким чином, виготовлене та укладене нами покриття не лише якісне, довговічне, але і безпечне.

Напрямок застосування гумового покриття досить широкий – це дитячі майданчики як критого, так і відкритого зразка. Це можуть бути зони для рухливих ігор, наприклад під канатами, рукоходами, спортивними перешкодами. Так само зони для помірних неактивних занять – призначені для діток маленького віку. У цих зонах зазвичай розміщують пісочниці, різні будиночки, гойдалки, невеликі гірки, фігурки різного типу. Зони відпочинку зі всілякими альтанками, парасольками для тіні, грибками, лавками та клумбами для квітів і дерев.

Головні переваги наливного безшовного гумового покриття “TETRAPUR PZ”:  

  • Це дренажні властивості, тобто після дощу, вода проходить крізь нього, а покриття через деякий час стає сухим і комфортним для використання, як наприклад і «TETRAPUR ENZ Е».
  • Це безшовна структура і повне проклеювання покриття до основи, що робить його довговічним і зносостійким.
  • Це можливість нанесення на різні поверхні та не лише на горизонтальні, що дає можливість покрити пагорби, підйоми, западини. Сьогодні це дуже актуально для дитячих майданчиків і ігрових комплексів з підвищеним навантаженням, або інтенсивним користуванням.
  • Це можливість нанесення цього покриття і на сипку основу(пісок, гран відсів), що дає можливість реконструювати вже старі дитячі майданчики в найкоротші терміни.

Безпосередньо покриття від компанії “AxB” мають додаткові переваги:

  • Це швидкість і якість виконання робіт. Наприклад, укладання “TETRAPUR PZ” в одному або декількох кольорових гамах, ми зможемо виконати протягом одного робочого дня.
  • Також компанія “AxB” пропонує на виготовлене та укладене нами “TETRAPUR PZ” для дитячих майданчиків – нанесення різних фігурок, класиків, твістерів, квачів, розміток для пішоходів і велосипедистів і т.п. спеціально розробленою фарбою для розмітки, яку можна тонувати по ралу. Це надасть барвистості та індивідуальності вашому дитячому майданчику, від чого дітки будуть в захваті.

Приємного користування!

Приклади реалізованих проектів

Є проект?
Давайте порахуємо!

Ми завжди йдемо назустріч клієнту! Наші менеджера допоможуть професійно підібрати вам відповідне покриття і максимально швидко зробити прорахунок, наш технолог оперативно зможе виїхати до вас на об'єкт, зробити необхідні заміри, дати консультацію.

Надіслати на прорахунок

Нам можна довіряти

У всі часи в нашому світі вважалося, що довіра – це одна з найвищих цінностей, яка завжди привертає до себе максимум уваги. Саме тому наша компанія прагне його завоювати, адже наші принципи це:

  • Швидкість виконання робіт. Працюємо максимально швидко і вкладаємося в обумовлені терміни без втрати якості.
  • Гнучкість, адже ми готові реалізовувати, і вже виконуємо найскладніші об'єкти.
  • Ми розвиваємося і впроваджуємо нові технології.
  • І нарешті один з пріоритетів нашої компанії - це чесність!

Хочете, що б Вам підказали?

Зв'яжіться з нами для безкоштовної консультації