Безшовне наливне покриття TETRAPUR ENZ

Стійкий, травмобезпечне покриття «TETRPUR ENZ» – відмінний варіант для улаштування спортивних майданчиків відкритого типу (для вулиці). Покриття довговічне, має високі показники на розрив, так само не втрачає свої властивості при низьких температурних показниках до -40 ℃ і високих, більш ніж 50 ℃.

Покриття «TETRPUR ENZ» – це одношарове наливне безшовне покриття товщиною в 10мм., Проводиться безпосередньо на об’єкті замовника, має чотири варіанти колірної гами, чорний, коричневий, бордовий, зелений, які можна комбінувати на одному майданчику і не обов’язково в прямі геометричні фігури. Компанія «AxB» виробляє покриття з гумової SBR – крихти і сполучника на основі поліуретану, які пройшли сертифікацію ISO9001., і відповідають вимогам гігієни, мають сертифікати «СЕС». Таким чином, виготовлене і укладене нами покриття не тільки якісне, довговічне, а й безпечне.

Сфера застосування гумового покриття досить широка, це спортивні комплекси як критого, так і відкритого зразка. Наприклад – стрітбол, кросфіт, тенісні корти, бігові доріжки, баскетбольні майданчики, волейбольні майданчики як муніципальні, так і приватні.

Головні переваги наливного безшовного гумового покриття «TETRPUR ENZ»

  • це дренажні властивості, тобто після дощу, вода проходить крізь покриття, а через деякий час стає сухим і комфортним для використання.
  • це безшовна структура і повна проклейка покриття до основи, що робить його довговічним і зносостійким.
  • це можливість нанесення на різні поверхні і не тільки горизонтальні, що дає можливість покрити пагорби, підйоми, западини. Сьогодні це дуже актуально для дитячих майданчиків та ігрових комплексів з підвищеним навантаженням або інтенсивним користуванням.

Безпосередньо покриття від компанії «AxB» мають додаткові переваги:

  • це швидкість і якість виконання робіт. Наприклад, укладання покриття «TETRPUR ENZ» на стандартну баскетбольний майданчик розмірами 28 х 15 м., З використанням двох кольорів, ми гарантуємо виконати протягом трьох робочих днів з нанесенням розмітки.
  • так само компанія «AxB» з повною відповідальністю заявляє, що на виготовлене та покладене нами покриття «TETRPUR ENZ» для спортивних і дитячих майданчиків, можна заливати ковзанку в зимову пору часу і використовувати його для зимових видів спорту без нанесення шкоди покриттю.

Приємного Користування!

Приклади реалізованих проектів

Є проект?
Давайте порахуємо!

Ми завжди йдемо назустріч клієнту! Наші менеджера допоможуть професійно підібрати вам відповідне покриття і максимально швидко зробити прорахунок, наш технолог оперативно зможе виїхати до вас на об'єкт, зробити необхідні заміри, дати консультацію.

Надіслати на прорахунок

Нам можна довіряти

У всі часи в нашому світі вважалося, що довіра – це одна з найвищих цінностей, яка завжди привертає до себе максимум уваги. Саме тому наша компанія прагне його завоювати, адже наші принципи це:

  • Швидкість виконання робіт. Працюємо максимально швидко і вкладаємося в обумовлені терміни без втрати якості.
  • Гнучкість, адже ми готові реалізовувати, і вже виконуємо найскладніші об'єкти.
  • Ми розвиваємося і впроваджуємо нові технології.
  • І нарешті один з пріоритетів нашої компанії - це чесність!

Хочете, що б Вам підказали?

Зв'яжіться з нами для безкоштовної консультації