Безшовне наливне покриття TETRAPUR ENZ E

«TETRAPUR ENZ Е» – декоративне наливне покриття з підвищеними зносостійкими характеристиками для спортивних майданчиків, дитячих майданчиків, зон відпочинку навколо басейнів, терас. Покриття довговічне, має високі показники на розрив, так само не втрачає свої властивості при низьких температурних показниках до -40 ℃. і високих, більш ніж 50 ℃.

Застосовується в критих і відкритих зонах, в муніципальному і приватному користуванні.

«TETRAPUR ENZ Е» виготовляється і вкладається безпосередньо на об’єкті замовника, відповідає всім міжнародним стандартам якості та безпеки. Товщина покриття складає 15мм і складається з двох шарів.

Перший шар – це гумова крихта, яка замішується з поліуретановим сполучником у відповідних пропорціях, і вкладається товщиною 10мм, працює як підоснова,  що амортизує (підкладка). На відміну від «TETRAPUR PZ Е» має більш щільну структуру, що дозволяє витримувати більш жорсткі деформаційні навантаження на стиск і розрив.

Другий шар –  верхній, товщиною 5мм. Він виготовляється з EPDM-гранули (штучний каучук) і зв’язного на основі поліуретану, виконує функцію зносостійкого декоративного покриття.

EPDM-гранула – це цілісно пофарбована еластична каучукова крихта. Вона має досить широку палітру кольорів, що робить зовнішній вигляд покриття яскравим, барвистим і привабливим для дітей.

Головні переваги двошарового безшовного покриття «TETRAPUR ENZ Е»:

  • це дренажні властивості, тобто після дощу, вода проходить крізь нього, а покриття через деякий час стає сухим і комфортним для використання, абсолютно так само, як і у покриття «TETRAPUR ENZ II»
  • це можливість нанесення на різні поверхні та не тільки горизонтальні, що дає можливість покрити пагорби, підйоми, западини. Сьогодні це дуже актуально для дитячих майданчиків та ігрових комплексів.
  • це безшовна структура і повна проклейка покриття до основи, що робить його довговічним і зносостійким.
  • це широка кольорова гамма, що дає можливість робити покриття яскравими та різноманітними, можливість нанесення фігурок, логотипів або мультяшних героїв.
  • це підвищений комфорт і безпека.
  • це стійкість до високих і низьких температурних режимів. Всі покриття виготовляються з матеріалів, які пройшли сертифікацію ISO9001., І відповідають вимогам гігієни, мають сертифікати «СЕС». Таким чином, виготовлене та укладене нами покриття не тільки якісне, довговічне, а й безпечне.

Ми зможемо втілити в життя найскладніші проєкти, які залишать дитині незабутні позитивні емоції.

Приклади реалізованих проектів

Є проект?
Давайте порахуємо!

Ми завжди йдемо назустріч клієнту! Наші менеджера допоможуть професійно підібрати вам відповідне покриття і максимально швидко зробити прорахунок, наш технолог оперативно зможе виїхати до вас на об'єкт, зробити необхідні заміри, дати консультацію.

Надіслати на прорахунок

Нам можна довіряти

У всі часи в нашому світі вважалося, що довіра – це одна з найвищих цінностей, яка завжди привертає до себе максимум уваги. Саме тому наша компанія прагне його завоювати, адже наші принципи це:

  • Швидкість виконання робіт. Працюємо максимально швидко і вкладаємося в обумовлені терміни без втрати якості.
  • Гнучкість, адже ми готові реалізовувати, і вже виконуємо найскладніші об'єкти.
  • Ми розвиваємося і впроваджуємо нові технології.
  • І нарешті один з пріоритетів нашої компанії - це чесність!

Хочете, що б Вам підказали?

Зв'яжіться з нами для безкоштовної консультації