Покриття для баскетбольних майданчиків

Баскетбол – це безконтактний командний вид гри, найчастіше грається як командний вид спорту з п’ятьма гравцями з кожного боку, також зустрічаються змагання «три на три», «два на два» і «один на один». У наш час в баскетбол грають все від малого до великого, ця гра має широку популярність в нашій країні.

Для комфортної гри в баскетбол, для дотримання всіх спортивних особливостей даної гри (відскік м’яча, мінімальне навантаження на суглоби, травмобезпечність) – дуже важливо передбачити наявність правильного спортивного покриття, яке не тільки буде відповідати всім вищевикладеним вимогам, а й матиме естетичний зовнішній вигляд багато років. Найоптимальнішим рішенням в області покриттів для баскетбольних майданчиків є штучні покриття, вироблені монолітно з гумової і каучукової крихти.

Штучні покриття для спортивних майданчиків повинні бути міцними, довговічними, привабливими, а також відповідати всім сучасним вимогам безпеки.

Щоб задовольнити потреби найвимогливіших замовників і професійних спортсменів, ми створили два види унікальних гумових покриттів: TETRAPUR ENZ і TETRAPUR ENZ E. Це покриття, вироблені з гумової SBR, каучукової EPDM крихти і поліуретанового сполучника. Завдяки технології укладання методом наливу – покриття стійкі до високих навантажень, антивандальні і мають довгий термін служби (близько 10 років). При цьому не деформуються і не вимагають заповнення або специфічного догляду.

Гумове наливне покриття, яке проводиться на місці методом наливної підлоги – є відмінним рішенням для баскетболу – воно досить комфортне, має амортизуючі якості, відмінні спортивні характеристики, естетичний зовнішній вигляд – це покриття буде служити довго і надійно, при мінімальних витратах на догляд. Воно не вимагає заповнення, не вибивається і не затоптує, стійке до ультрафіолету і має дуже великий термін служби.

Завдяки монолітній технології укладання майданчики для баскетболу не мають швів і стиків, а також можуть бути виконані в різній колірній гамі, з виділенням кольором ігрових зон, зон забігів, а також нанесенні на покритті логотипів і зображень.

Компанія “AxB – Покриття для дитячих та спортивних майданчиків” є виробником гумових наливних покриттів для спорту, що підтверджено наявністю розроблених нами ТУУ. При виробництві покриттів ми використовуємо тільки високоякісні європейські матеріали, які мають усі необхідні сертифікати відповідності.

Якщо Вам потрібен майданчик для баскетболу, повний комплекс послуг по розробці проекту, будівництва, укладання покриття та встановлення спортивного обладнання – наша команда готова надати весь спектр кваліфікованих послуг в цьому напрямку. Адже нашими пріоритетами є – досвід, благородна репутація, достаток замовників, оптимальність цін і високі стандарти якості, як до виконання робіт так і до матеріалів, які використовуються при виконанні робіт