Безшовне наливне покриття TETRAPUR PZ Е

«TETRAPUR PZ Е» – декоративне зносостійке наливне покриття для спортивних майданчиків, дитячих майданчиків, зон відпочинку навколо басейнів, терас.

Може бути застосовано в критих і відкритих зонах, в муніципальному і приватному користуванні.

Покриття «TETRAPUR PZ Е» виготовляється і вкладається безпосередньо на об’єкті замовника, відповідає всім міжнародним стандартам якості і безпеки. Товщина покриття складає від 15мм, і складається з двох шарів.

Перший шар – це гумова крихта, яка може становити товщину від 10 до 40мм, і працює як амортизована підоснова (підкладка).

Другий шар – це верхній шар товщиною 5мм. Він виготовляється з EPDM-гранули (штучний каучук), і виконує функцію зносостійкого декоративного покриття.

EPDM-гранула – це цілісно пофарбована еластична каучукова крихта. Вона має досить широку кольорову палітру, що робить зовнішній вигляд покриття яскравим, барвистим і привабливим для дітей.

Головні переваги двошарового безшовного покриття «TETRAPUR PZ Е»:

  • це дренажні властивості, тобто після дощу, вода проходить крізь покриття, а покриття через деякий час стає сухим і комфортним для використання.
  • це можливість нанесення на різні поверхні і не тільки горизонтальні, що дає можливість покрити пагорби, підйоми, западини. Сьогодні це дуже актуально для дитячих майданчиків та ігрових комплексів.
  • це безшовна структура і повна проклейка покриття до основи, що робить його довговічним і зносостійким.
  • це широка кольорова гамма, що дає можливість робити покриття яскравим і різноманітним, можливість нанесення фігурок, логотипів або мультяшних героїв.
  • це підвищений комфорт і безпека.
  • це стійкість до високих і низьких температурних режимів.

Ми зможемо втілити в життя найскладніші проекти, які залишать дитині незабутні позитивні емоції.

Приклади реалізованих проектів

Є проект?
Давайте порахуємо!

Ми завжди йдемо назустріч клієнту! Наші менеджера допоможуть професійно підібрати вам відповідне покриття і максимально швидко зробити прорахунок, наш технолог оперативно зможе виїхати до вас на об'єкт, зробити необхідні заміри, дати консультацію.

Надіслати на прорахунок

Нам можна довіряти

У всі часи в нашому світі вважалося, що довіра – це одна з найвищих цінностей, яка завжди привертає до себе максимум уваги. Саме тому наша компанія прагне його завоювати, адже наші принципи це:

  • Швидкість виконання робіт. Працюємо максимально швидко і вкладаємося в обумовлені терміни без втрати якості.
  • Гнучкість, адже ми готові реалізовувати, і вже виконуємо найскладніші об'єкти.
  • Ми розвиваємося і впроваджуємо нові технології.
  • І нарешті один з пріоритетів нашої компанії - це чесність!

Хочете, що б Вам підказали?

Зв'яжіться з нами для безкоштовної консультації